photo 2018-06-07 12-45-11
 

 
 
 
 01
bnr5

لوگوی جشنواره فرهنگ ملل

 

 

 


نشست صمیمی با دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه فردوسی مشهد همزمان با ایام ولادت حضرت عیسی مسیح علیه السلام

همزمان با ایام ولادت حضرت عیسی مسیح علیه‌السلام نشست صمیمی مسئولان دانشگاه با دانشجویان غیر ایرانی این دانشگاه، به مناسبت بزرگداشت این پیام‌آور توحید، صلح و مهربانی، به میزبانی اداره امور دانشجویان بین‌المللی و با همکاری واحد بین‌الملل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

در این مراسم که بیش از 30 نفر از دانشجویان غیرمسلمان دانشگاه حضور داشتند، سرکار خانم دکتر موذن زاده رئیس اداره دانشجویان بین المللی ضمن خوش آمد‌گویی و تبریک این روز ، به اهمیت جایگاه والای حضرت مسیح و حضرت مریم علیهما السلام در اسلام اشاره‌کرد و افزود: در اهمیت این پیامبر و مادرشان بارها در قرآن خداوند آنان‌را تمجید کرده است.

سپس حجت الاسلام و المسلمین صالحی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دقایقی در لزوم احترام متقابل میان پیروان ادیان مختلف مطالی را در جمع حاضران بیان نمود .

وی افزود: احترام‌ و اعتقاد به عصمت همه پیامبران یک‌ مساله ضروری برای همه مسلمانان است .

اگرچه امروز در جهان عده ای بنام اسلام و یا مسیحیت قصد دارند‌ تفسیر نا درست خود را از دین ارائه دهند ، اما همه می دانیم منش پیامبران ، منشی حاکی از تعقل و مهربانی و همدلی بود.

گفتنی است در این مراسم دانشجویان مسیحی از کشورهای ژاپن ، چین ، کره ، پاکستان ، هندوستان ، سوئیس ، آلمان ، ایتالیا و ترکیه حضور داشتند و در پایان مراسم هدایایی به رسم یادبود نیز به آنان اهدا گردید.

811108

811109

811110

 

افراد آنلاین

ما 17 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این هفته:
بازدید این ماه:
تعداد کل بازدیدها :
317
368
1414
5892
227579