photo 2018-06-07 12-45-11
 

 
 
 
 01
bnr5

لوگوی جشنواره فرهنگ ملل

 

 

 


بازدید استادان و علمای برخی از موسسات دینی پاکستان از دانشگاه فردوسی مشهد

بازدید استادان و علمای برخی از موسسات دینی پاکستان از دانشگاه فردوسی مشهد

استادان و علمای برخی از موسسات دینی پاکستان روز شنبه، 19 اسفند ماه سال جاری، با مدیران بین‌الملل دانشگاه فردوسی مشهد دیدار و در نشستی ارائه همکاری های علمی دانشگاه فردوسی مشهد به این موسسات را بررسی کردند.

دکتر زینب موذن زاده، رئیس اداره دانشجویان بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد ، ضمن معرفی توانمندی های دانشگاه فردوسی مشد در جذب و ارائه خدمات علمی به دانشجویان خارجی شاغل به تحصیل در این دانشگاه ، بخش دانشجویان بین الملل و فرایند جذب دانشجو و امکانات رفاهی دانشجویان غیر ایرانی را معرفی کرد.

سپس دکتر عذرا قندهاریون، مسؤول گروه برنامه ریزی و توسعه همکاری های علمی و بین المللی دانشگاه، با معرفی فعالیت ها و همکاری های بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد به زمینه های همکاری میان این دانشگاه و دانشگاه های پاکستان اشاره کرد.

دکتر احسان قبول، رئیس مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه فردوسی مشهد نیز با معرفی مرکز فردوسی، این مرکز را یکی از برجسته ترین مراکز آموزش زبان فارسی در سطح بین الملل معرفی کرد و با معرفی دوره های مختلف مرکز فردوسی بر نقش سازنده دانشگاه فردوسی مشهد در ارتقا شاخص های علمی و فرهنگی دانشجویان غیر ایرانی تاکید کرد.

در پایان این جلسه استادان پاکستان سوالات خود را مطرح کردند و مدیران بین الملل به این سوالات پاسخ دادند. همچنین دکتر قبول سه دوره از کتاب های آموزش نوین زبان فارسی به همراه سردیس فردوسی را به کتابخانه دانشگاه ها و موسسات استادان پاکستان اهداء کرد.

افراد آنلاین

ما 36 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این هفته:
بازدید این ماه:
تعداد کل بازدیدها :
2
308
1461
4305
214376