photo 2018-06-07 12-45-11
 

 
 
 
 01
bnr5

لوگوی جشنواره فرهنگ ملل

 

 

 


بازدید هیات دانشگاه اسلامی سونان امپل اندونزی از مرکز فردوسی و اداره دانشجویان بین الملل دانشگاه


 

بازدید هیات دانشگاه اسلامی سونان امپل اندونزی از مرکز فردوسی و اداره دانشجویان بین الملل دانشگاه

هیات 12 نفره دانشگاه سونان امپل مالزی روز چهارشنبه 29 فروردین ماه جاری از مرکز فردوسی و اداره دانشجویان بین‌الملل دانشگاه بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید رئیس اداره دانشجویان بین الملل دانشگاه، درباره دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان سومین دانشگاه برتر کشور، دانشکده ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی اطلاعاتی را به مهمانان ارائه داد. همچنین اعلام نمود دانشگاه فردوسی مشهد با دانشگاه های برتر دنیا تفاهم نامه همکاری دارد و به همین دلیل ارتباط علمی پژوهشی و تحقیقاتی وسیعی با مجامع علمی دنیا دارد. سپس دکترموذن زاده در ادامه به معرفی اداره دانشجویان بین الملل پرداخت و آمادگی دانشگاه فردوسی مشهد را برای آغاز ارتباط علمی با دانشگاه سونان امپل اندونزی اعلام نمود.

در ادامه دکتر چهارمحالی دربارة پیشینه مرکز فردوسی و آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان به مهمانان توضیحاتی داد. در ادامه نماینده هیات اندونزیایی ابتدا به معرفی هیئت همراه و دانشگاه سونان امپل پرداخت و ضمن تشکر و ابراز خوشحالی به خاطر حضور در دانشگاه فردوسی مشهد به جایگاه برجسته علمی دانشگاه فردوسی اشاره کرد و برای همکاری‌های علمی دوسویه در خصوص اعزام استاد و دانشجو و برگزاری همایش های علمی و دوره های آموزشی مشترک، اعلام آمادگی کرد.


 

 

IMG 9759 - CopyIMG 9781 - CopyIMG 9791 - Copy

افراد آنلاین

ما 20 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

آمار بازدید سایت

بازدید امروز:
بازدید دیروز:
بازدید این هفته:
بازدید این ماه:
تعداد کل بازدیدها :
317
368
1414
5892
227579